top of page
dark-bg.png
DSC04050.jpg

FlexiShield WSH

Silná obrana proti drsným silničním podmínkám
 

PPF Ochranná fólie FlexiShield WSH je jedním z nejlepších produktů na trhu, pokud jde o ochranu vozu. Je to produkt špičkové kvality, který se může pochlubit vysokou odolností a dlouhou životností. FlexiShield WSH je speciálně navržena pro maximální ochranu vozidla před škrábanci, kamínky a dalšími vnějšími vlivy. 

 

FlexiShield WSH je vyrobena z vysoce kvalitního TPU (Thermo Plastický Urethan) a je navržena tak, aby neovlivňovala barvu ani lesk vašeho vozu. PPF fólie je také vybavena samoopravující technologií, která je schopná se sama zahojit při vystavení teplu. To znamená, že...

DSC06597.jpg
wshpopis
DSC04068.jpg

PPF Ochranná fólie FlexiShield WSH je jedním z nejlepších produktů na trhu, pokud jde o ochranu vozu. Je to produkt špičkové kvality, který se může pochlubit vysokou odolností a dlouhou životností. FlexiShield WSH je speciálně navržena pro maximální ochranu vozidla před škrábanci, kamínky a dalšími vnějšími vlivy. 

 

FlexiShield WSH je vyrobena z vysoce kvalitního TPU (Termoplastický uletěn) a je navržena tak, aby neovlivňovala barvu ani lesk vašeho vozu. PPF fólie je také vybavena samoopravující technologií, která je schopná se sama zahojit při vystavení teplu. To znamená, že váš vůz bude vypadat jako nový po delší dobu a výrazně se sníží náklady na údržbu. 

 

Technické specifikace:

  • Materiál: TPU (Termoplastický urethan)

  • Barva: 100% průhledná, bez zbarvení

  • Tloušťka: 190µm (změřeno bez podkladového lineru (přenosná plastová vrstva) a lepidla)

  • Životnost: 10let tovární záruka, při správné údržbě zatím není dostatek dat (15let+)

Díky své flexibilitě a schopnosti přizpůsobit se tvaru auta je instalace fólie velmi jednoduchá a rychlá. Pokud se rozhodnete fólii odstranit, může to být provedeno bez poškození původního laku. 

 

PPF Ochranná fólie FlexiShield WSH je investicí do dlouhodobé ochrany a udržení hodnoty vašeho vozu. Je to ideální řešení pro ty, kteří chtějí svůj vůz udržet v perfektním stavu, ať už pro osobní použití nebo pro budoucí prodej. 

 

Zvyšte hodnotu a vzhled vašeho vozu s PPF Ochrannou fólií FlexiShield WSH. Jestliže hledáte špičkovou ochranu, která neztrácí na eleganci, jste na správném místě. Tento produkt je skutečnou investicí do dlouhodobé ochrany a udržení hodnoty vašeho vozu.

Hlavní vlastnosti

dark-bg.png
DSC06602.jpg

Self-Heal Coating

Schopnost hojení je pokročilou funkcí uvnitř povlaku fólie, který se nazývá termoplastický polyuretan (TPU), flexibilní termoplastická vrstva, která se může sama zahojit, jakmile dojde k poškození. Lehké oděry, škrábance nebo venkovní nebezpečí mohou být snadno odvráceny s těmito osvědčenými produkty.

DSC02286.jpg

Dokonalý lesk

Když světlo prochází fólií, rozjasňuje barvu laku a dodává jí lesklý glazovaný vzhled. Silikonové prvky v podkladu materiálu také zvyšují optickou kvalitu původního laku a vytvářejí hladký lesklý povrch jako sklo.

DSC09057.jpg

Odolnost proti skvrnám 

Ochrana proti skvrnám pochází z polyuretanové disperze (PUD), což je technologie samo-spojující se, která zvyšuje vlastnosti povlaku, jako je tvrdost, odolnost vůči vodě a rozpouštědlům.

DSC04038.jpg

Ochrana na kterou se můžete spolehnout!

Veškeré instalace fólií na ochranu laku FlexiShield pro vozidla jsou kryty desetiletou zárukou výrobce. Pro více informací nebo registraci vašeho produktu se přesuňte na část webu "Záruka".

Technické specifikace

Produktový list WSH
bottom of page